5 سال گارانتی تعمیر
15 سال خدمات پس از فروش
قیمت :
قیمت اصلی: ۱۵,۳۳۳,۰۰۰ تومان بود.۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان.
5 در انبار
لوازم جانبی
شیر ظرفشویی شاوری فلت رویال قهرمان
این مدل شیرهای ظرفشویی دارای سرشیر متحرک می باشد. که میتوان با کشیدن سر شیر آن را بیرون کشید و بعد از اتمام کار آن را در جای خود قرار داد. در این مدل شیر ظرفشویی از سر شیر با کیفیت و شلنگ بلند با آبکاری درخشان استفاده شده است.
| برند | قهرمان |
| رنگ | کروم |
| متریال ساخت | برنج |
| سایز کارتریج | 35 |
| گارانتی | 5 سال گارانتی تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش |
| برند کارتریج | سدال |
| ارتفاع آبریز | 27cm |
| میزان جلوآمدگی علم | 26/5cm |
| نوع پرلاتور | استاندارد |
| حداقل و حداکثر فشار کاری | 1-5bar |
| حداکثر دبی | 17Lit/min |
| نوع طراحی | فلت |
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.





(9)