5سال گارانتی تعمیر
15 سال خدمات پس از فروش
قیمت :
قیمت اصلی: ۷,۴۸۹,۰۰۰ تومان بود.۷,۱۱۵,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۷,۱۱۵,۰۰۰ تومان.
5 در انبار
- وضعیت :
- موجود
- برند : شیرآلات قهرمان,شیرآلات قهرمان مدل مروارید
لوازم جانبی
| برند | قهرمان |
| رنگ | کروم |
| متریال ساخت | برنج |
| سایز کارتریج | 40 |
| گارانتی | 5 سال گارانتی تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش |
| برند کارتریج | سدال |
| ارتفاع آبریز | 24/5cm |
| میزان جلوآمدگی علم | 24cm |
| نوع پرلاتور | استاندارد |
| حداقل و حداکثر فشار کاری | 1-5bar |
| حداکثر دبی | 17Lit/min |
| نوع طراحی | گرد |
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.



