قیمت :
قیمت اصلی: ۶,۴۶۲,۰۰۰ تومان بود.۵,۴۹۳,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۵,۴۹۳,۰۰۰ تومان.
5 در انبار
- وضعیت :
- موجود
- برند : شیرآلات قهرمان مدل بهادر,شیرآلات قهرمان
شیر روشویی بهادر قهرمان
با استفاده از کارتریج اسپانیایی استاندارد و طرح ساده و جذاب بهترین گزینه برای خرید شیر توکاسه با قیمت مناسب از کارخانه قهرمان است.
| برند | قهرمان |
| رنگ | کروم |
| متریال ساخت | برنج |
| سایز کارتریج | 35 |
| گارانتی | 5 سال گارانتی تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش |
| برند کارتریج | سدال |
| ارتفاع آبریز | 6cm |
| میزان جلوآمدگی علم | 14cm |
| نوع پرلاتور | استاندارد |
| حداقل و حداکثر فشار کاری | 1-5bar |
| حداکثر دبی | 17Lit/min |
| نوع طراحی | گرد |




(2)
سعید معمار معمار –
شیر زیبایی است