قیمت :
قیمت اصلی: ۷,۵۹۹,۰۰۰ تومان بود.۶,۴۶۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۶,۴۶۰,۰۰۰ تومان.
4 در انبار
- وضعیت :
- 4 عدد در انبار باقیست
- برند : شیرآلات قهرمان,شیرآلات قهرمان مدل بهادر
شیر ظرفشویی بهادر قهرمان
دارای کاتریج ساخت کشور اسپانیا و علم چرخان ۳۶۰ درجه است.
| برند | قهرمان |
| رنگ | کروم |
| متریال ساخت | برنج |
| سایز کارتریج | 35 |
| گارانتی | 5 سال گارانتی تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش |
| برند کارتریج | سدال |
| ارتفاع آبریز | 26cm |
| میزان جلوآمدگی علم | 25cm |
| نوع پرلاتور | استاندارد |
| حداقل و حداکثر فشار کاری | 1-5bar |
| حداکثر دبی | 17Lit/min |
| نوع طراحی | فلت-گرد |
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.





(7)