قیمت :
قیمت اصلی: ۸,۱۷۲,۰۰۰ تومان بود.۷,۷۶۴,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۷,۷۶۴,۰۰۰ تومان.
5 در انبار
- وضعیت :
- موجود
- برند : شیرآلات قهرمان,شیرآلات قهرمان مدل اسپانیایی
شیر ظرفشویی دیواری اسپانیایی قهرمان یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین مدلهای شیرآلات قهرمان میباشد.
| برند | قهرمان |
| رنگ | کروم |
| متریال ساخت | برنج |
| سایز کارتریج | 40 |
| گارانتی | 5 سال گارانتی تعمیر و 15 سال خدمات پس از فروش |
| برند کارتریج | سدال |
| ارتفاع آبریز | 25cm |
| میزان جلوآمدگی علم | 17cm |
| نوع پرلاتور | استاندارد |
| حداقل و حداکثر فشار کاری | 1-5bar |
| حداکثر دبی | 17Lit/min |
| نوع طراحی | گرد |
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.



